EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Získaj cestovný grant do Nemecka vo výške 550€

Získaj cestovný grant do Nemecka vo výške 550€

Si vo veku od 18 do 26 rokov a chceš lepšie spoznať Nemecko a jeho súčasný kultúrny a politický vývoj? Potom je tu príležitosť získať cestovný grant od nadácie pre mladú Európu Schwarzkopf Foundation Young Europe pre svoj výskum. Podmienkou cesty je mať špecifikovanú tému, ktorá sa týka súčasného kultúrneho alebo politického vývoja v kontexte európskej integrácie. Správa môže byť písaná v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Cestovať budete samostatne a celú cestu a všetko s tým súvisiace si musíte naplánovať vo vlastnej réžií. Dĺžka výskumnej cesty by mala byť od 3-6 týždňov. Cestovný grant Vám bude poskytnutý vo výške 550€, pred cestou dostanete 400€ a zvyšok po predložení záverečnej správy, ktorú treba odovzdať najneskôr do troch mesiacov od cesty  v rozsahu min. 10 A4 strán. Všetky dôležité požiadavky a podmienky nájdete na tomto linku TU.

Viac..  Si v sociálnych sieťach ako doma a nemáš problém s písaním článkov v cudzom jazyku? Spoločnosť CEEREAL ponúka jedinečnú možnosť v budovaní kariéry!

Súčasťou záverečnej správy je aj doloženie všetkých faktúr/blokov na ubytovanie.

Prihlásiť sa je možné do 1.septembra 2014 poštou alebo emailom. Prihláška musí obsahovať životopis, vysvetlenie témy vášho výskumu a prečo ste si vybrali danú krajinu, detaily predpokladaných výskumných metód (pr. rozhovor) a plánovanú trasu cestovania, vyplnenú a podpísanú formu prihlášky TU a podpísané požiadavky a podmienky TU.

Oficiálna stránka výzvy: www.schwarzkopf-stiftung.de

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Tibor Navracsics

Komisia chce zlepšiť digitálne zručnosti európskych občanov

V nadväznosti na samit v Göteborgu Európska komisia prijala nové iniciatívy na zlepšenie kľúčových kompetencií …