EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Výzva pre všetky amatérske spevácke skupiny a videotvorcov – zapojte sa do súťaže „Europe in Harmony“!

Výzva pre všetky amatérske spevácke skupiny a videotvorcov – zapojte sa do súťaže „Europe in Harmony“!

Európsky a hospodársky výbor (EESC) vyhlásil po tretíkrát svoju ročnú video súťaž. Táto výzva bola zorganizovaná v spolupráci s lotyšským Predsedníctvom Rady Európskej Únie. Súťaž s názvom “Európa v harmónii” je určená nie len profesionálom, ale aj amatérskym kameramanom, spevákom či speváckym zborom zo všetkých 28 krajín Európskej Únie.

Stačí, ak predstavia svoju interpretáciu Ódy na radosť a videoklip k nej. Videoklip môže byť venovaný akejkoľvek európskej téme podľa výberu účastníkov. Lehota na podávanie prihlášok sa končí 20. februára 2015, po nej bude nasledovať verejné hlasovanie a na záver porota vyberie víťazov. Slávnostné odovzdanie cien sa uskutoční v máji 2015. Zapojte sa! „Europe in Harmony“ potrebuje súzvuk Vašich hlasov!

Viac..  Máš skúsenosti so stavebníctvom alebo sa potrebuješ v tejto oblasti zdokonaliť? Potom nezmeškaj túto príležitosť a pošli si prihlášku do Bruselu!

Všetky potrebné informácie nájdete až v 23 jazykoch TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Simona Benetinová, redaktor zameraný na mládež.

O Miroslav Hajnoš