EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Aktuálne! Nenechajte si ujsť zaujímavý projekt v Anglicku

Aktuálne! Nenechajte si ujsť zaujímavý projekt v Anglicku

ADEL (Association for Development,Education and Labour) prichádza opäť so skvelým projektom! Tentoraz svojich účastníkov zoberie do anglického mesta Worcester. Projekt s názvom  “Peacebuilding and Social Cohesion: positive about youth”  bude prebiehať  22. – 28. Februára 2015 a prihlásiť sa môžete zaslaním svojho CV a motivačného listu v angličtine na info@adelslovakia.org.

So svojimi životopismi  či otázkami sa však ponáhľajte. Prihlásiť sa totiž môžete len dnes (15.12.2014) a to do 23:59.

Počas projektu sa účastníci stretnú s rôznymi metódami neformálneho vzdelávania. Jedným z cieľov tohto projektu je inšpirovať a povzbudiť mladých ľudí k tomu, aby vykonávali zmeny vo svojich komunitách a tým prispeli k budovaniu pokoja a mieru vo svojom okolí. Na to, aby sa nám to aj podarilo si musíme najprv osvojiť nevyhnutné schopnosti a kompetencie ( vedomosti, postoje či zručnosti). Práve vďaka tomuto tréningu môžu účastníci projektu nadobudnúť potrebné schopnosti a neskôr ich aj ďalej podať svojim rovesníkom a spolupracovníkom.

Viac..  Si technický typ a máš nejaké znalosti z práva? Potom si určite nezabudni poslať CV do Bruselskej spoločnosti CFE!

Ubytovanie a strava je zdarma, cestovné hradené až do výšky 275€ (t.j. tiež zdarma). Platíte len účastnícky poplatok 30€.

Viac informácii nájdete TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Simona Benetinová, redaktor zameraný na mládež.

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Láka ťa navrhovanie projektov a riešenie európskych záležitostí? To všetko ti môže ponúknuť Bruselská spoločnosť Zabala!

Spoločnosť Zabala Brusel spája skúsených poradcov, ktorí sa špecializujú na pomoc klientom s prístupom k financovaniu …