Získaj job snov! Príď 18. a 19. marca na festival kariéry do starej tržnice v Bratislave


Ak si študentom, alebo absolventom VŠ a tvojím cieľom je získať výborný job, tak potom by si sa mal prísť pozrieť 18.-19. marca 2015 do bratislavskej Starej tržnice na v poradí už 20.ročník veľtrhu práce Národné Dni Kariéry. Tento rok sa organizátori snažili priniesť niečo nové, a tak vznikol  NDK – Festival Kariéry v doposiaľ nepoznanej podobe pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku. Tešiť sa tak môžete na tzv. edutainment (education+entertainment) vo forme mnohých interaktívnych workshopov, talentovaných spíkrov a zábavy, ktorej vyvrcholením bude  skvelá afterparty v Bare pod starým Dunajom.  Organizátori sľubujú veľa súťaží o lákavé ceny a taktiež niečo dobré pod zub.

ndk-1

Účastníci festivalu sa budú môcť primárne stretnúť so zástupcami 35 významných medzinárodných firiem a dostanú tak šancu uchádzať sa o dobrý pracovný post na Slovensku i v zahraničí. Okrem iného tu spoznajú aj niekoľko start-upov a rozšíria svoju sieť o mnoho zaujímavých kontaktov na ľudí z rôznych pracovných sfér.

Zaujímavá a interaktívna forma tohto podujatia môže mnohým váhavým a nerozhodnutým mladým ľuďom pomôcť spraviť krok vpred a zistiť aký druh práce by sa im mohol páčiť. Tiež sa budú môcť dozvedieť rôzne rady a grify pre začínajúcich úspešných podnikateľov a vo všeobecnosti rozšíriť svoj obzor vedomostí v oblasti správneho pracovného postupu a nasadenia.

Viac..  Európsku cenu za inovatívne vzdelávanie pre rok 2022 získajú aj štyri slovenské projekty

Svoje zastúpenie na Festivale kariéry budú mať aj Európske Noviny, ktoré predstavia záujemcom zaujímavé ponuky z rôznych oblastí. Tie mladým umožnia vycestovať do rôznych krajín EÚ, ale i mimo nej, čím získajú užitočnú prax. Máme pre vás pripravené dlhodobé, ale i krátkodobé ponuky práce a stáže v mnohých významných svetových organizáciách a spoločnostiach.

Organizačný tím NDK
Organizačný tím NDK

Príďte preto spojiť príjemné s užitočným a dozvedieť sa veľa nového, spoznať inšpiratívnych a zaujímavých ľudí, zasúťažiť si, ale  najmä nájsť si prácu!

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš, redaktor zameraný na vzdelávanie a možnosti v EÚ.

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

vlajky

Rozhodnutia EÚ ovplyvnia ďalší vývoj cien na energetických trhoch, ukazuje analýza ÚRSO

Od rozhodnutia Európskej únie bude záležať vývoj cien na energetických trhoch. Ako ďalej vyplýva z …