Prihláste sa na letnú školu UNAOC-EF v New Yorku!

logostaz1Letná škola UNAOC-EF predstavuje jedinečný priestor pre učenie a spoluprácu, ktorá víta rozmanitosť účastníkov, rečníkov a pedagógov zo širokého spektra pôsobnosti. Škola bude priestorom pre nadobudnutie rôznych perspektív a skúseností, ďalej bude možnosťou prispieť k lepšiemu porozumeniu a rešpektu medzi ľuďmi, podporí nové myslenie, a tiež inšpiruje kontextové akcie a riešenia.

Téma tohtoročnej Letnej školyUNAOC-EF je: mládež pre pozitívne sociálne zmeny.

Presvedčenie, že mladí ľudia sú hnacou silou pozitívnej sociálnej zmeny je základom pre Letnú školu UNAOC-EF. Túto skvelú možnosť môže využiť 75 mladých ľudí vo veku 18 až 35 z celého sveta, aby našli riešenie naliehavých globálnych výziev v súvislosti s kultúrnou a náboženskou rozmanitosťou.

10526148_10152527063448548_9097890450698187965_nRastislav Martiška, predseda VZ Študentskej rady vysokých škôl SR pripomenul: „Letná škola organizovaná UNAOC-EF je skvela príležitosť pre mladých ľudí získať nové skúsenosti v oblasti kultúrnych, naboženských a sociálnych otázok, nadviazať nové kontakty a zažiť nikdy neutíchajúcu svetovú metropolu. New York som navštívil pred dva a pol rokmi a pre mna je to jedno z najfascinujucejšich miest, ktoré som v Amerike navštívil. Preto tutú letnú šklu odporúčam ako skvelú príleziťosť pre každého mladého človeka“

Viac..  V New Yorku objavili znepokojujúci nový variant

Prihlásiť sa môžete do 9. marca na nasledujúcom odkaze TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš, redaktor zameraný na vzdelávanie a možnosti v EÚ.

 

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

koronavirus

V New Yorku objavili znepokojujúci nový variant

V New Yorku a ďalších oblastiach na severovýchode Spojených štátov objavili znepokojujúci nový variant koronavírusu. …