EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Platená letná stáž v Londýne pre 12 stážistov a každý 15 000 libier grant!

Platená letná stáž v Londýne pre 12 stážistov a každý 15 000 libier grant!

logostaz1British Council ponúka skvelú možnosť platenej letnej stáže (od júna do septembra) pre 10 až 12 stážistov v metropole Anglicka! Staň sa súčasťou tímu profesionálov a zdokonaľ svoje komunikačné a organizačné zručnosti. Súčasťou programu stáže je poskytnutie možnosti stážistom spolupracovať na skutočných projektoch v rámci konkrétnych oddelení spoločnosti, ako aj na skupinových projektoch a prostredníctvom školení a poradenstva tým zlepšiť svoje komunikačné schopnosti, organizačné a riadiace zručnosti.

  • Plat:  15 000 libier/ ročne (per annum pro – rata)
  • Zmluva: 12 týždňový kontrakt na dobu určitú
  • Posledný termín prihlásenia: 8. marec 2015 do 24.00 hod.

Stáž bude tiež  zameraná na prehliadku súčasného britského divadla a tanca počas festivalu Edinburgh Festival Fringe. Úspešní uchádzači budú zodpovední za aspekty v mediálnej oblasti a komunikácii. Viac informácii nájdete TU.

Viac..  Staň sa jedným z administratívnych asistentov pre globálne aktivity nemeckej spoločnosti EMBO a pomôž mladým talentovaným výskumníkom vo vedeckom rozvoji!

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš, redaktor Európskych Novín a analytik Európskeho Dialógu.

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

František Ružička: Chceme, aby bola V4 pre Európsku úniu konštruktívnym a rešpektovaným partnerom

Štátneho tajomníka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Františka Ružičku vymenovala vláda SR do …