Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu 2015 (Súťaž)

Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu 2015 (Súťaž)

Úrad vlády Slovenskej republiky, odbor informovanosti a publicity, v spolupráci so Zastúpením Európskej Komisie v SR/ Representation of the European Commission in Slovakia vyhlasuje súťaž s názvom „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu 2015.“ Súťaž je určená študentom stredných a vysokých škôl, a svojím obsahom je zameraná na už uskutočnenú pomoc z prostriedkov EÚ.

Táto súťaž bude prebiehať od 1. februára do 31. mája 2015.

Súťaže sa môžu zúčastniť študenti všetkých stredných a vysokých škôl zo Slovenskej republiky. Táto kategória súťaže je zameraná na individuálnom audiovizuálnom spracovaní a originálnom zviditeľnení finančnej pomoci zo štrukturálnych fondov EÚ v regiónoch.

  • Počet prihlásených prác od jedného autora je limitovaný na jeden originálny audiovizuálny spot alebo sériu spotov s jednotnou témou.
  • Rozsah zasielaných prác: maximálne 60 sekúnd, alebo séria troch spotov.
  • Povolené formáty: Mini – DVDVCam – BetaCam
  • Okrem toho bude nevyhnutné zaslať 2 kópie Master vo formáte DVD. Zároveň organizátor vyžaduje, aby k videu bola priložená verzia reklamného videa pre internet, ktorá môže byť realizovaná v jednom z nasledujúcich formátov: Macromedia Flash, Real Video, Windows Media Video , AVI a DIVX.

Viac informácií je uvedených v štatúte súťaže, ktorý je umiestnený na stránke TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

Viac..  Stáž v Európskom parlamente: Prihláste sa a získajte cenné skúsenosti!

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

alkohol

Rebríček krajín, v ktorých obyvatelia vypijú za rok najviac alkoholu: Slovensko sa nemá čím chváliť

BRATISLAVA / Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) zverejnila rebríček ročnej spotreby alkoholu na obyvateľa. …