EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Európske fórum mládeže hľadá vedúceho politiky a advokácie za 4000 EUR mesačne

Európske fórum mládeže hľadá vedúceho politiky a advokácie za 4000 EUR mesačne

Európske fórum mládeže (YFJ) je platforma mládežníckych organizácií v Európe. Nezávislá, demokratická a predstavuje viac ako 90 národných rád mladých a medzinárodných mládežníckych organizácií z celého kontinentu. Fórum mládeže pracuje na podpore mladých ľudí aktívne sa zapojiť do spoločnosti s cieľom zlepšiť svoj vlastný život tým, že reprezentuje a obhajuje ich potreby a záujmy a tiež záujmy svojich organizácií voči európskym inštitúciám, Rade Európy a Organizácii spojených národov.

A práve teraz hľadajú nového vedúceho riaditeľa pre oddelenie politiky a advokácie práv mladých. Úspešný kandidát povedie oddelenie politiky a advokácie a bude podriadený generálnemu tajomníkovi Európskeho fóra mladých.

Doba trvania zmluvy je päť rokov. Zmluva je na plný úväzok (35 hodín týždenne) a hrubý mesačný plat (pre pozíciu M3 podľa kolektívnej zmluvy v súčasnej dobe aplikovanej na Európskom fóre mládeže) je 3,825 EUR. Cestovné výdavky v rámci bruselského regiónu sú zahrnuté v Európskom fóre mládeže.

Viac..  Máš bohatú slovnú zásobu z francúzskeho a anglického jazyka? International Astronautical Federation ponúka atraktívny plat so zmluvou na jeden rok!

Viac informácii, kritéria atď., nájdete na oficiálnej stránke TU, uzávierka je do 3. mája. 2015.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Je ti agentúrne prostredie orientované na obchodný priemysel blízke? Potom môžeš byť tou osobou, ktorú hľadáme!

Spoločnosť PwC Business Services, ktorá sídli v Bruseli zodpovedá za koordináciu celkového obchodného prístupu spoločnosti voči …