EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Prihlás sa na Startup Pirates Bratislava 2015!

Prihlás sa na Startup Pirates Bratislava 2015!

Už o pár dní začína medzinárodný akceleračný program Startup Pirates Bratislava 2015 v Connect Coworking v hlavnom meste SR Bratislave.

Startup Pirates je určený pre každého námorníka, ktorý má inovatívny nápad z akejkoľvek oblasti – či už napríklad technologickej, kreatívnej, eko, software alebo hardware. Do tímov hľadáme posily z vôd designérskych a kreatívnych, IT a programátorských, projekt manažérskych a obchodníckych, ale ak si šikovný miesto na palube ti nájdeme aj v iných oblastiach alebo tíme. Ak už máš svoju posádku pripravenú neváhajte sa nalodiť všetci spolu.

Pre tých najšikovnejších, ktorých vyberie porota vo finálový deň sú prichystané rôzne ceny v celkovej hodnote 20 000€.

Barnabáš Niňaj, organizátor Startup Pirates Bratislava 2015 sa vyjadril pre EuropskeNoviny.sk: “Startup Pirates má za cieľ naučiť účastníkov všetko potrebné o tom ako rozbehnúť startup  z teoretického hľadiska v rámci workshopov a z praktického hľadiska za individuálnej pomoci od  mentorov. Každý deň bude svojím spôsobom unikátny a zameraný na inú tému, tak aby účastník dostal komplexný prehľad a vedomosti. Zúčastniť sa môže ten kto má alebo aj nemá nápad, poprípade už hotový tím. Dôležitá je chuť na sebe makať a rozvíjať svoje vedomosti.”

Ak pri registrácii do zajtrajšieho večera (09.06) zadáš promo kód ‪#‎wearepirates a meno kamaráta/ky, ktorý/á sa tiež zaregistruje a príde s tebou, spolu ušetríte 20€.

Viac..  Skončil/a si vysokú školu, ale nemáš zatiaľ žiadnu prácu? Pošli si žiadosť na stáž do Bruselu, kde po jej skončení poradenská organizácia COWI ponúka aj možnosť ihneď sa zamestnať!

Viac informácii nájdete na oficiálne stránke TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

sulik

SaS: Udalosti spred päťdesiatich rokov sú nezabudnuteľné

Vyhlásenie SaS k 50. výročiu okupácie Československa  vojskami Varšavskej zmluvy Pred päťdesiatimi rokmi vojská Varšavskej zmluvy …