EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Europol hľadá stážistov na oddelenie v Haagu v Holandsku (grant 770 EUR/mes)

Europol hľadá stážistov na oddelenie v Haagu v Holandsku (grant 770 EUR/mes)

Vzhľadom na to, že Europol ponúka flexibilnú reakciu, zameriavaju sa z roka na rok na rôzne oblasti trestnej činnosti a teroristických aktivít v závislosti od situácie. Ich prioritou je však zachovať stabilitu vo vzťahu k medzinárodným zločineckým a teroristickým skupinám. V priebehu rokov získali veľké skúsenosti v boji proti obchodovaniu s drogami, nezákonným prisťahovaleckým sieťam, obchodovaniu s ľuďmi, nezákonnému obchodovaniu s motorovými vozidlami, počítačovej kriminalite, legalizácii príjmov z trestnej činnosti a falšovaniu peňazí. Europol je centrálnym európskym úradom pre boj s falšovaním eura.

Hlavným cieľom Europolu je napomáhať pri vytváraní bezpečnejšej Európy, čo je prínosom pre všetkých občanov EÚ.

Viac ako 620 pracovníkov Europolu v Haagu v Holandsku úzko spolupracuje s orgánmi presadzovania práva v 27 členských štátoch Európskej únie a v ďalších partnerských štátoch mimo EÚ ako je Austrália, Kanada, USA a Nórsko

Viac..  Zaoberáš sa politickými udalosťami vo svete a nie je ti ich vývoj ľahostajný? Potom si podaj žiadosť do belgickej spoločnosti Afore Consulting!

A práve teraz hľadajú stážistov na 6 mesiacov do oddelenia pre komunikáciu pre počítačovú kriminalitu v Haagu v Holandsku Stážista bude mat mesačný grant 770 EUR. Ak mate záujem, môžete sa prihlásiť do 9 augusta na oficiálnych stránkach TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Chceš aby sa cestovanie stalo súčasťou tvojej práce? Tento sen si môžeš splniť vďaka organizácii pre ľudské práva Civil Rights Defenders!

Civil Rights Defenders predstavuje medzinárodnú organizáciu pre ľudské práva so sídlom vo Švédsku, ktorá obhajuje občianske …