EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / ĽUDIA / Srbi sa pri maďarských hraniciach ozbrojujú! Boja sa migrantov
Zdroj: REPROPHOTO Népszabadság/Nol.hu

Srbi sa pri maďarských hraniciach ozbrojujú! Boja sa migrantov

Srbi, ktorí žijú pri maďarských hraniciach začali s ozbrojovaním. Boja sa totiž prílevu imigrantov, ktorých počet sa stále zvyšuje. Obavy vyvolávajú aj oceľové stĺpy, ktoré stavajú ako zábrany proti nim. Ako píše Nol.hu, domáci obyvatelia sa obávajú, že po ich postavení už utečenci neopustia srbsko-maďarský úsek hraníc.

V pondelok ráno boli na hraničnom prechode Asotthalom položené prvé oceľové stĺpy, ktoré vytvoria 175 kilometrový plot, píše internetový portál Nol.hu. Viktor Orbán sľúbil, že plot bude dokončený do konca tohto mesiaca.

Viacero domácich obyvateľov sa vyjadrilo, že prisťahovalci, ktorí pricestujú do krajiny z nej už nechcú odísť. Úplne vyčerpaní spia v priekopách a výzvu na odchod poslúchnu len za prítomnosti polície. Prichádzajú do krajiny za vidinou lepšieho života, pričom často ani netušia, v ktorej krajine sa nachádzajú.

Viac..  Monika Smolková: Chorvátsko považujeme za dobrý most pre vstup štátov západného Balkánu do EÚ

Viac sa dozviete v priloženom videu:

Zdroj: NOL videó/youtube.com

O vik

Odporúčame pozrieť

Klus

Martin Klus: Dvojitý meter pre Srbsko je neprijateľný

Ďalšie videoblogy europoslancov, poslancov a analytikov nájdete TU. Zdieľaj článok na Facebooku Viac..  EÚ si …

  • Jozef

    To isté odporúčam aj občanom SR a nielen kvôli tzv.utečencom,ale hlavne kvôli čoraz nebezpečnejším,zákonom prísne chráneným “chúdatkam” z jednej našej menšiny indického pôvodu,ktorí majú na háku aj Kaliňákových PROFESIONALOV a robia si z nich fackovacích panákov,či terče pre hod kameňmi,flašami a pod.!