EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Urgentne sa hľadá až 6 účastníkov na tréning zameraný na zdravú životosprávu. Tréning hradí Erasmus Plus!

Urgentne sa hľadá až 6 účastníkov na tréning zameraný na zdravú životosprávu. Tréning hradí Erasmus Plus!

 

Poľská organizácia Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe “Aktywna Dąbrowa” bude v auguste organizovať tréning (mládežnícku výmenu) s názvom „Run4fit“. Tréning bude zameraný na prehĺbenie znalostí o zdravom životnom štýle v každodennom živote (šport, jedlo,návyky). Účastníci sa naučia ako pripraviť stratégiu cvičenia pre každého (na základe funkčného tréningu) a ako dodržiavať zdravú životosprávu.

Tréning sa bude konať od 15. augusta do 23. augusta 2015 v Poľskom mestečku Poronin. Tréning je financovaný z projektového rámca Erasmus Plus, čo znamená, že celý tréning je zadarmo a organizátori zabezpečia ubytovanie, stravu ale aj odvoz na tréning. Ten je určený až pre 6 účastníkov zo Slovenska.

Jana Gasperová zo startup centra GROWUP uviedla: “Správna životospráva a zdravý životný štýl sú nepochybne veľkým predpokladom pre dosiahnutie úspechu. Veď ako inak sa dá zvládnuť to neuveriteľné tempo, ktorým dnes mladí a kreatívni ľudia žijú? Je teda nevyhnutné na chvíľu sa zastaviť a zamyslieť sa… tento projekt je jedinečná skúsenosť ako sa dozvedieť čo najviac, spoznať určité kultúrne odlišnosti, ktoré nepochybne v tejto oblasti sú….“

Ak máte záujem prosím prihláste sa čím skôr na e-mailovej adrese project-poland@wp.pl ale na piotrek.wroblewski@gmail.com.
Viac informácií nájdete v info balíčku TU.

Viac..  Lepšie podmienky pre životné prostredie, zamestnanosť v krajine, zdravie či dopravu môžeš vybojovať ako právny poradca Belgickej firmy Milieu Ltd

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Vybor EP

PREHĽAD: Toto je program europarlamentu, riešiť bude najmä dane a testy na zvieratách

Poslanci sa budú tento týždeň zaoberať zdaňovaním firiem, zákazom testovania kozmetiky na zvieratách a viacerými …

  • Lukáš Gašparík

    Škoda že je to len do 19 r. :/

  • Docc

    Ako inak sa da zvladnut neuveritelne zivotne tempo?Lahko, tak ako doteraz.
    Stress potlacany tabletkami, alkoholom a cigaretami.
    A v 50tke vas z prace vynesu nohami napred.