EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / EKONOMIKA / Ivan Štefanec: Ak Británia odíde z EÚ, Slovensko dostane menej eurofondov
stefanec
Ivan Štefanec, europoslanec. PHOTO: redakcia/red.

Ivan Štefanec: Ak Británia odíde z EÚ, Slovensko dostane menej eurofondov

Odchod Británie z EÚ by znamenal menej európskych peňazí pre Slovensko. Veľká Británia je totiž druhým najväčším prispievateľom do rozpočtu EÚ. Viac vysvetľuje europoslanec Ivan Štefanec. VIDEO:

Viac..  Daňové úniky a vyhýbanie sa daniam ukracujú EÚ každý rok o bilión eur

O red

Odporúčame pozrieť

Stefanec EUBA

Ivan Štefanec: Teší ma, že sa študenti zaujímajú o kybernetickú bezpečnosť

Poslanec Európskeho parlamentu a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH) sa dnes …

  • Valúchovci Mynári

    Ak chcú odísť, nech idú ! Doplatia na to hlavne oni sami. Aj tak majú najviac výnimiek zo všetkých. Londýn prestane byť finančným centrom Európy a veľmi rád túto úlohu zoberie Berlín alebo Paríž. Komu teda zostane Čierny Peter ?

  • Dušan Janiga

    Pán EPoslanec Štefanec nedomyslene mieša ” hrušky s jablkami” EUproblém Anglicka a EUfondy pre Slovensko sú dve europroblematické disciplíny k marcu 2016, ale každá z nich má svoju genézu i čiastočne styčný bod. Ale tým neni tento – podľa pán poslanca – duálny problém dneška ani pomenovaný, ani naznačený spôsob jeho riešenia, tak na pôde EP ako aj v NR SR či vo Vláde SR 2016. Najprv by sme si mali po 12 rokoch POZAMETAŤ predodvermi našej EUFONDOVEJ “kuchyne” v Bratislave tak, aby EUFONDOVÁ zahmlená PRAVDA o jej praktikách 2004-2016 a o špecifickej eurokorupcii nedošla až do štádia fondovej euroanarchie a bezvýchodiskového stavu na roky 2020. Lebo potom nastane – ak sa už nestalo – obdobie pre akútny priebeh vytvárania predmostia a priestoru pre “OPERATÍVU” mladej euroradikálnej pravice v EU – a jej cieľov – počínajúc rokom 2002 a končiac – nedajboh tým, že sa nám zopakuje eurorepete rokov do 1968 !!! Práci šesť. 26.3.2016 -7,01