EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / POLITIKA / Igor Matovič: Zaradili sme sa ku krajinám ako Grécko, ktoré má takisto fašistov v parlamente
matovič
Igor Matovič, predseda OĽaNO. PHOTO: redakcia/red.

Igor Matovič: Zaradili sme sa ku krajinám ako Grécko, ktoré má takisto fašistov v parlamente

Musíme urobiť všetko preto, aby sme dostali fašistov z parlamentu, hovorí šéf OĽaNO Igor Matovič. Dá sa to to podľa neho urobiť tak, že sľuby sa budú plniť. Kritizuje tiež svojich niekdajších opozičných kolegov Bélu Bugára a Radoslava Procházku, ktorí podľa neho predali svojich voličov “za 30 strieborných”. VIDEOBLOG


ZDROJ: YouTube / EURÓPSKE NOVINY

Viac..  Ivan Štefanec: Jednoduchšie obchodovanie s energiami povedie k nižším cenám

O red

Odporúčame pozrieť

miskov

Juraj Miškov: Vráťme slušnosť do politiky!

Na základe mnohých vedeckých výskumov je pomerne známy fakt, že používanie slov spájaných s násilím, …

 • Julo Uhlár

  Ozval sa najsamlepší politik Igorko………….
  len mi je ľúto, že ON vôbec existuje a kecá .
  To, že sa môže povykecávať mu neberiem,
  ale nezaškodilo by mu, ak by vážil slová oveľa viac.

 • Peter Jarumas

  A fašistický prezident ktorý pozýva fašistov z fašistickej Ukrajiny mu nevadí?

 • valdo

  Tento clovek k tym fasistom nema daleko !!!

 • dasa

  za chvilu ani nepipnes,ludia ta oseru a hufne pojdu za kotlebom,lebo ten na rozdiel od teba pouziva mozog!

 • Edwardo de Braaca

  …. podliak zákerný….

 • Jana Jakušová

  obviňovanie ľudí, že volili stúpencov fašistického myslenia nie je správne ….. takéto strany nemajú šancu existovať, pokiaľ vláda bude riešiť predovšetkým problémy väčšiny, tých ktorí sú v súčasnosti na poslednom mieste, lebo prišlo do módy “riešiť” problémy neprispôsobivých, inak orientovaných, amorálnych, zlodejov a súdnictvo, ktoré rieši súdne prípady podľa toho o koho sa jedná ….. slušný človek je na úplne poslednom mieste, nikoho nezaujíma, len ak mu môžu udeliť pokutu a to často za malú chybu s veľkými následkami ….. ak vyrábate problémy, môžete sa obrátiť na pána prezidenta a vládu a tá vám pomôže …. ak ste však slušný človek, pracujete a snažíte sa dodržiavať zákony (čo dnes už ani nie je možné, lebo by sme museli mať všetci vyštudované právo a poznať dôkladne všetky zákony, ktoré sú prijímané), tak aj malý prešľap znamená pre vás pokuty a postihy a nik vám nepomôže …..
  dostanete neprispôsobivých občanov za susedov, prepadnú vás, oberú vás podvodne o majetok, okradnú “podnikatelia”, ktorí majú správne kontakty o vaše dane? to nezaujíma nikoho …..
  potom má šancu človek, ktorí sa snaží toto všetko riešiť ….. je otázne či by sa mu to podarilo, keby bol vo vláde, ale je zatiaľ jediný, ktorý si uvedomuje skutočný problém tejto spoločnosti a pokiaľ sa tam hore nezbadajú, tak mu percentá budú rásť, napriek tomu, že ho budeme označovať ako fašistu …….
  viď percentá vo voľbách – Smer, ktorý hádzal polená pod nohy Kotlebovi, Kotlebovcom vlastne pomohol a najviac percent získali vo svojom kraji ….. nie je to upozornenie pre politikov ?

  • Kaco

   Velmi mudro. Nevolim Kotlebu a ani by som ho nikdy nevolil, napriek tomu sa vobec necudujem ludom, ktori ho volili. Skoda, ze nasi sudruhovia uz pravdepodobne zabudli, co ich ucili na univerzite marxizmu – leninizmu. Ich neokomunisticke maniere su im totiz akurat tak na skodu…