EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Sprav krok vpred v kariére

Sprav krok vpred v kariére

Naštartuj svoje pracovné skúsenosti

A to či už cez leto, semester alebo akademický rok, ak prihlásiš na Adobe stáže. Tie sú platené a pracovať môžeš s najlepšími odborníkmi v oblasti digitálnych médií a marketingu. Ty prispeješ svojou účasťou na tvorbe dôležitých projektov a my ti dáme skúsenosti a kontakty, ktoré tvoju kariéru naštartujú.

Prihlásiť sa k nám môžeš, ak spĺňaš dve základné podmienky:

  1. musíš byť v súčasnosti zapísaný na akreditovanej univerzite
  2. musíš disponovať pracovným povolením v meste, kde chceš pôsobiť.

Na výber máš naše pobočky v týchto lokalitách: San Jose a San Francisco, Kalifornia, Seattle, Washington; Lehi, Utah, ale naše kancelárie máme aj v iných kľúčových oblastiach po celom svete.

 

*Ak si už promoval, alebo budeš v blízkej dobe, nie je možné sa stáže zúčastniť. Môžeš si však u nás nájsť miesto na plný úväzok.

Viac..  Federácia európskych združení pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu hľadá nového člena do tímu v oblasti komunikácie a marketingu

Ako sa k nám prihlásiš?

Najprv si vytvor účet na Adobe Career Opportunieties account, do ktorého vložíš svoje CV a vytvoríš si profil. Potom už len budeš čakať, kedy bude tvoj profil zodpovedať aktuálnej pracovnej ponuke.

Všetky ďalšie potrebné informácie získaš TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Barnová.

O mib

Odporúčame pozrieť

Stefanec

Ivan Štefanec: Premiér Pellegrini sa bojí kontroly z Európskej únie

Podľa poslanca Európskeho parlamentu vedúceho slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej Ivana Štefanca (KDH) sa premiér …