zanzu
ZDROJ: zanzu.de

VIDEO: Takýto sexuálny manuál vytvorili Nemci pre migrantov

Nemecká vláda chce utečencov naučiť európskemu sexuálnemu správaniu. Sex môže byť príjemnejší, pokiaľ pri ňom meníte rytmus, či intenzitu. To všetko vysvetľuje portál pod názvom Zanzu, ktorý podporila vláda v Nemecku. O masturbácii informuje, že nie je škodlivé a sledovanie porna nie je tabu.

Vyobrazené sú detailné kresby dvojíc pri pohlavnom styku, vysvetľuje tiež, že obriezka je podľa európskych zákonov zakázaná, sexuálne násilie je zločin a zakázané je biť, či znásilňovať svojho partnera. Upozorňuje tiež na európsku legislatívu a možné väzenie, ak by násilník donútil ženu k styku.

„Nikto nesmie diskriminovať a útočiť na vás pre sexuálnu orientáciu. Partnera si musíte zvoliť sami bez akéhokoľvek nátlaku. Sexuálne vzťahy musia byť vždy dobrovoľné a so súhlasom druhej strany,“ píše sa na portáli Zanzu. Informuje aj o nemeckom zdravotníckom systéme a možnostiach poradní, ak si nie sú s niečím istí. Napríklad pri plánovaní rodiny, alebo tehotenstve.

Viac..  Minister Korčok otvoril online podujatie: Oživenie dôvery a spolupráce v Európe vo svetle 30. výročia podpísania Parížskej Charty

Portál má ale aj svojich odporcov. Dovôdom sú kresby, keď muž s tmavou pleťou súloží s beloškou. Podľa kritikov to vyzerá ako pozvánka k obťažovaniu bielych Nemiek. VIDEO:

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

utecenci, migranti

M. Klus: Migračná kríza z roku 2015 sa vráti ako bumerang, ak nebudeme hľadať riešenia

„Aj keď v čase pandémie koronavírusu mieri do Európy neporovnateľne menej migrantov, ako tomu bolo …