EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Ste nahnevaní na politikov? Alebo naopak, chceli by ste im odkázať, čo dobré spravili? Natočte im video!

Ste nahnevaní na politikov? Alebo naopak, chceli by ste im odkázať, čo dobré spravili? Natočte im video!

Túžite niečo zmeniť? Reflektujete aktuálnu spoločenskú a politickú situáciu? Ale stále vidíte štipku nádeje? Zmysel, pre ktorý sa oplatí na Slovensku ostať?

Rada mládeže Slovenska má stále dostatok miest pre mladých a aktívnych ľudí, ktorí by prostredníctvom videa chceli vyjadriť svoje postrehy európskym politikom. Buďte kreatívni, úprimní a otvorení. Povedzte svoj názor a navrhnite, akým oblastiam by sa mali politici primárne venovať.
V prípade záujmu sa prihláste na jencova@mladez.sk alebo správou cez facebook. Natáčanie bude prebiehať v stredu, 23. marca v sídle Rady mládeže Slovenska v Bratislave na Pražskej 11.

Rada mládeže Slovenska (RmS) združuje mimovládne organizácie, ktoré sa venujú deťom a mládeži. V súčasnosti ich zastrešuje 33, každá z nich je formálne zaregistrovaná ako občianske združenie alebo nezisková organizácia. Všetky spolu združujú viac ako 40-tisíc detí a mladých ľudí.

Viac..  Talianska nadácia Human Technopole hľadá manažéra pre obstarávanie

Viac informácii získate TU.
Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Barnová.

O mib

Odporúčame pozrieť

pocitac

IT Fitness Test 2018 opäť preveril digitálne zručnosti Slovákov

Máme za sebou siedmy ročník IT Fitness Testu, najrozsiahlejšieho testovania IT zručností na Slovensku. Tento …