EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Si mladý, aktívny a chceš spoznať nových ľudí? Neváhaj a príď sa zabaviť na Európske hry 2016!

Si mladý, aktívny a chceš spoznať nových ľudí? Neváhaj a príď sa zabaviť na Európske hry 2016!

“European Games” poskytujú priestor mládeži z Poľska, Slovenska a Litvy. Cieľom projektu je podporovať mladých ľudí, ktorí nemohli dostatočne využiť svoj potenciál a práve prostredníctvom športových aktivít a interkultúrnych dielní, chceme takýchto ľudí podporiť.

Viete, aký je jazyk športu? Univerzálny. Schopný spojiť rôznych ľudí bez ohľadu na to, z akého finančného zázemia pochádzajú, odhliadnuc od toho, akej ťažkej realite musia v skutočnom živote čeliť. Teraz majú možnosť inšpirovať sa kolegami z iných krajín, nájsť si nových priateľov a spoznať svoje silné stránky.

Na projekte sa podieľajú rovnako mladí ľudia, ktorí premietajú záujmy a potreby dnešného dorastu aj do aktivít. Hry sa uskutočnia 17. – 24. apríla 2016 v Murzasichle, v Poľsku. Trvať budú 8 dní.

Viac..  Máš skúsenosti s rozvojom globálnej organizácie v oblasti obchodu? Nemecká spoločnosť Fairtrade International ti ponúka miesto prevádzkového riaditeľa

Ak sa chcete zúčastniť, mali by ste mať 18 – 25 rokov. Každé družstvo by malo mať 13 členov, pričom je dôležité dbať aj na vyváženosť pohlaví.

Komunikačným jazykom je angličtina.

Prihlášky a otázky posielajte na emailovú adresu: growup@vsemvs.sk.

Všetky potrebné informácie získate TU.
Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Barnová.

 

 

 

 

O mib

Odporúčame pozrieť

Mladí sú inšpiráciou: príbeh o tom, ako mať vízie a nerobiť kompromisy

Ročne odchádza zo Slovenska viac ako 30 000 mladých ľudí za prácou a vzdelaním. Stávajú sa …