EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Máš analytické myslenie a chceš spraviť niečo pre svoju kariéru? Stážuj vo Svetovej banke!

Máš analytické myslenie a chceš spraviť niečo pre svoju kariéru? Stážuj vo Svetovej banke!

The World Bank Group Analyst Program je novou a jedinečnou príležitosťou pre mimoriadne talentovaných mladých ľudí s vášňou pre medzinárodný rozvoj, ktorí chcú prispieť k vyriešeniu najnaliehavejších svetových problémov.

Prostredníctvom tohto štruktúrovaného trojročného programu budete pracovať v intelektuálne náročnom a kultúrne rozmanitom prostredí.

Budete mať možnosť zlepšiť svoje zručnosti v oblastiach: analýza, výskum, správa dát, riadenie projektov, komunikácia, financie, manažérske účtovníctvo a informačné technológie. Okrem toho program ponúka rôzne aktivity, ktorých cieľom je rozšíriť spektrum činností Svetovej banky a rozvíjať tým aj vaše vodcovské schopnosti.

Po ukončení programu, môžete pokračovať vo vašej ďalšej kariére v tíme Svetovej banky. Účastníci budú držiteľmi titulu, ktorý ich bude oprávňovať k ďalším možnostiam kariérneho postupu.

Ak chcete byť v tomto programe úspešní, je potrebné preukázať:

  • analytické myslenie,
  • potenciál viesť,
  • túžbu rozvíjať sa;
  • akademické úspechy.

Programu je možné zúčastniť sa vo Washingtone, DC alebo na inej pobočke.

Viac informácii získate TU.
Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Barnová.

O mib

Odporúčame pozrieť

Jurzyca

Eugen Jurzyca: Európska únia má na život ľudí na Slovensku obrovský vplyv

Eugen Jurzyca, kandidát na europoslanca odpovedá na otázky o eurovoľbách 2019, Európskej únii a Európskom parlamente. Eugen …