EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / KOMENTÁRE A ANALÝZY / Sulík o registračnej dani za autá: Minister Kažimír trestá úspešných ľudí
sulík
Richard Sulík, PHOTO: redakcia/red.

Sulík o registračnej dani za autá: Minister Kažimír trestá úspešných ľudí

Za prihlásenie auta sa štandardne platil poplatok 33 EUR. Ministerstvo financií pod vedením Petra Kažimíra však zmenilo sadzobník a prihlásenie sa odvíja od výšky výkonu vozidla. V praxi to znamená, že za prihlásenie auta môžeme zaplatiť aj niekoľko tisíc EUR. Podľa europoslanca Richarda Sulíka tým len trestáme úspešných ľudí. VIDEOBLOG

ZDROJ: YouTube / EURÓPSKE NOVINY

Viac videoblogov a vystúpení europoslancov, poslancov a analytikov nájdete TU.

Viac..  Krátke obhliadnutie za uplynulým eurotýždňom Dušana Chreneka

O Richard Sulík

Richard Sulík
Predseda strany Sloboda a Solidarita, poslanec Európskeho parlamentu vo frakcii ECR.

Odporúčame pozrieť

manka

Vladimír Maňka: Budúcoročný rozpočet EÚ je posledný s príspevkom Veľkej Británie, toto sú priority

Videoblogy europoslancov, poslancov a analytikov nájdete TU http://bit.ly/videoblogy Zdieľaj článok na Facebooku Viac..  Ivan Štefanec: …

  • korund

    Svojho času som riešil istý daňovy nuans a … zašiel so si po rozum aj na daňový úrad (sorry za moju naivnosť) a … stalo sa mi niečo nenormálne.
    Pani po vypočutí mojej story a otázke čo si o tom myslí, po obzretí sa vľavo/vpravo stíšeným hlasom hovorí : a pane môj, prečo vy hladáte v daňových zákonoch tohoto štátu logiku ?!?!?!?!?!?
    Sulík – to nemá chybu.

  • Jano Bolebruch

    A čo spravíte pre ľudí?Úspešný znamená naozaj šikovnejší,chytrejší,pracovitejší?! P.Sulík pokus o demontáž sochy Svätopluka,oslabovanie práv zamestnancov,a Vaša viera v dogmu, že ak budú bohatí superbohatí tak ich bohatstvo presiakne aj na ostatných sa akosi neuplatňuje! Pán Sulík ak Váš zápal pre posilnenie práv Kapitálu Vám vydrží tak nasmerujte Váš zápal aj smerom k superFamily,ktorým sa rebríčky superbohatých Forbsu akosi vyhýbajú a ktorí presmerovali toky Kapitálu “Len IM”a do 2-och rokov tu 4% budú vlastniť toľko majetku ako zoststok sveta,teda 96% ľudí planéty…Náhoda alebo vyscanosť?!