EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / ĽUDIA / Už tento týždeň sa uskutoční ďalšie z podujatí InvestEU Roadshow
vlajka
PHOTO: © European Union.

Už tento týždeň sa uskutoční ďalšie z podujatí InvestEU Roadshow

Už túto stredu (7. júna) sa v Snine uskutoční ďalšie z podujatí pod hlavičkou InvestEU Roadshow, ktorého cieľom je zvýšiť povedomie ľudí v regiónoch o Európskej únii a o projektoch financovaných z európskych zdrojov vo forme diskusií, aktivít, či kvízov s možnosťou vyhrať množstvo atraktívnych cien. Organizátorom podujatia je Zastúpenie Európskej komisie spolu s regionálnymi partnermi. 

V rámci Európskeho dňa v Snine organizovaného Gymnáziom Snina bude mať  Zastúpenie EK na Slovensku  pre študentov pripravený  infostánok s rôznymi súťažami a kvízmi. V rámci Európska dňa sa uskutoční aj súťaž EU Invest Hunt, ktorej cieľom je mladých ľudí zábavnou formou zoznámiť s projektmi financovanými z európskych fondov, ktoré významným spôsobom zlepšili život v ich meste.

Následne sa InvestEU Roadshow presunie do Popradu (štvrtok 8. júna), kde sa pri tejto príležitosti uskutoční prednáška s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku Dušanom Chrenekom v kine Tatran spojená so súťažou EU Invest Hunt.

Viac..  Veľký prieskum ukázal, čo obyvateľov krajín Európskej únie trápi najviac

Deň na to (piatok 9. júna) bude v Kežmarku od 11:00 prednáška pre študentov s vedúcim Zastúpenia EK na Slovensku Dušanom Chrenekom. Zastúpenie EK a jeho stánok zároveň nájdete v rámci Festivalu študentského remesla.

Následne sa podujatia InvestEU Roadshow uskutočnia v Spišskej Novej Vsi (21. júna) a v Bardejove (22. júna).

O dac

Odporúčame pozrieť

brexit

Británia chce napriek brexitu zotrvať s EÚ v colnej únii. Vláda je ale v názoroch nejednotná

LONDÝN / Británia plánuje Bruselu oznámiť, že je odhodlaná zotrvať v colnom zväzku s Európskou úniou …