EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Open Society Foundations hľadá právnikov na jednoročné štipendium v Londýne

Open Society Foundations hľadá právnikov na jednoročné štipendium v Londýne

Open Society Foundations- iniciatíva pre spravodlivosť ponúka jednoročné štipendium v ​​Londýne.  Štipendium je určené pre právnikov v začiatkoch ich kariéry, ktorí majú záujem pracovať s globálnymi verejnými záujmami.

Čím sa zaoberáme:

Prostredníctvom súdnych sporov, advokácie, výskumu a technickej pomoci podporujeme a obhajujeme zodpovednosť za medzinárodné zločiny, bojujeme proti rasovej diskriminácii, podporujeme reformu trestného súdnictva, spochybňujeme zneužívanie súvisiace s národnou bezpečnosťou a protiteroristickými iniciatívami, rozširujeme prístup k slobodným informáciám a snažíme sa čeliť korupcii s využívaním prírodných zdrojov.

Členovia budú vykonávať:

  • Prieskum právnych otázok, pripravovať návrhy, zúčastňovať sa konferencií,
  • spolupracovať s klientmi a svedkami a byť prítomný na súdnych pojednávaniach,
  • aktualizáciu webových stránok, podávať recenzie, hodnotiť súdne spory,
  • podieľať sa na príprave a vedení súdnych sporov v oblasti ľudských práv,
  • zapájať sa do medzinárodných diskusií a seminárov o rôznych aspektoch strategických sporov.
Viac..  Skončil/a si vysokú školu, ale nemáš zatiaľ žiadnu prácu? Pošli si žiadosť na stáž do Bruselu, kde po jej skončení poradenská organizácia COWI ponúka aj možnosť ihneď sa zamestnať!

Žiadatelia musia predložiť:

Životopis a motivačný list (max. 2 strany), v ktorom uvádzajú svoje záujmy a skúsenosti o ľudské práva. Uchádzači o túto pozíciu musia mať povolenie pracovať v Spojenom kráľovstve. Všetky dokumenty musia byť zaslané do piatka 20. októbra 2017.

Ďalšie informácie nájdete TU.  

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Kováčová.

O mib

Odporúčame pozrieť

Vyštudoval/a si ekonómiu, právo alebo politológiu? Ak potrebuješ zmeniť domáce prostredie za zahraničný ruch sveta, potom si určite pošli žiadosť do Centrálnej asociácie nemeckých remesiel!

Centrálna asociácia nemeckých remesiel (ZDH) v súčasnosti hľadá na pozíciu vedúceho združenia nemeckého hospodárstva flexibilného a motivovaného …