EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Pomôž presadiť sa mladým talentovaným ľudom cez projekty Európskej siete podnikateľských a inovačných centier ako ich finančný manažér!

Pomôž presadiť sa mladým talentovaným ľudom cez projekty Európskej siete podnikateľských a inovačných centier ako ich finančný manažér!

EBN, Európska sieť podnikateľských a inovačných centier v súčasnosti hľadá finančného manažéra pre oblasť EÚ projektov, ktorý by začal už v marci 2018. Táto pozícia je vhodná aj pre kandidátov s 1 až 3 ročnými skúsenosťami, ideálne v oblasti finančníctva. Okrem toho musí mať uchádzač vynikajúcu úroveň písomnej a ústnej angličtiny. Ďalšie jazykové znalosti (najmä francúzskeho jazyka) sú bonusom.

Primárne povinnosti/úlohy:

  • Finančné podávanie správ o EÚ projektoch;
  • prehľad časových rozvrhov, prognóz a následných opatrení pri osnovách programov;
  • monitorovanie mesačných finančných výdavkov EÚ rozpočtu na projekty;
  • výpomoc obchodnému riaditeľovi pri analýze nákladov na plány či harmonogramy firmy;
  • príprava, vykonávanie a sledovanie auditov európskych projektov.

Kvalifikovaní uchádzači môžu posielať svoje motivačné listy a CV na emailovú adresu thierry.veys@ebn.eu do 15. februára 2018. V predmete správy uveďte  “finančný manažér/manažérka pre EÚ projekty”.

Viac informácií nájdete TU. 
Viac..  Chcel/a si vždy pracovať v poisťovacom prostredí, no doma pre teba v tejto oblasti nemali miesto? To ti môže ponúknuť Nemecké poisťovacie združenie v Bruseli!

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Kováčová.

O mib

Odporúčame pozrieť

Medzinárodný úrad BIPM v Paríži ponúka novému právnemu poradcovi ročný plat až do výšky 70 000 Eur

BIPM je medzivládna organizácia, ktorá poskytuje právne poradenstvo týkajúce sa funkcií, štruktúry a činností jednotlivých spoločností. …