EUROPSKENOVINE.EUEUZEITUNG.DE ŠTATISTIKY EUROPOSLANCOV PONUKA PRÁCE A STÁŽI V EU NOVINY.SK KONTAKT
Domov / PONUKA PRÁCE/STÁŽÍ V EÚ / Zaujímaš sa o klimatické zmeny alebo migráciu ľudí? Ramboll Management Consulting hľadá konzultanta do Bruselu!

Zaujímaš sa o klimatické zmeny alebo migráciu ľudí? Ramboll Management Consulting hľadá konzultanta do Bruselu!

Pripojte sa k Ramboll Management Consulting

Ramboll Management Consulting je globálne vedúce poradenstvo, ktoré prináša trvalo udržateľné riešenia a pomáha svojim klientom riešiť najviac transformačné trendy v globálnom svete digitalizácia, mobilita, životaschopnosť, zmena klímy, udržateľnosť a migrácia.

Oddelenie pre európsku politiku a riadenie spolupracuje najmä s európskymi inštitúciami a orgánmi prostredníctvom poradenstva v oblasti verejnej politiky a riadenia. Poskytujeme výskum a analýzu politík, hodnotenie vplyvu, zjednodušenie procesov a služby implementácie politík. V súčasnosti hľadáme konzultanta, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v Bruseli.

Vaše povinnosti:

 • Budete mať vedúcu úlohu v sektore sociálnej politiky, ktorý zahŕňa: zamestnanosť a sociálne záležitosti, migráciu alebo kultúru;
 • prispievanie k rozvoju aktivít spoločnosti Ramboll Management Consulting na EÚ a medzinárodnej úrovni;
 • budovanie vzťahov s klientmi a zainteresovanými stranami +udržiavanie siete partnerov;
 • zodpovednosť za riadenie projektov;
 • písanie analytických správ či plánovanie udalostí, mítingov i akcií s dôrazom na členov Ramboll Management Consulting;
 • plánovanie a vykonávanie zberu údajov spolu s konzultáciami so zainteresovanými stranami spoločnosti.
Viac..  Skončil/a si vysokú školu, ale nemáš zatiaľ žiadnu prácu? Pošli si žiadosť na stáž do Bruselu, kde po jej skončení poradenská organizácia COWI ponúka aj možnosť ihneď sa zamestnať!

 Kvalifikácie kandidáta:

 • Vysokoškolské vzdelanie (Mgr. titul) v oblasti politológie, práva alebo ekonómie;
 • min. 3 až 6 rokov pracovných skúseností v oblasti hodnotenia, poradenstva verejného poriadku a riadenia projektov i výskumných plánov;
 • skúsenosti s riadením viacerých projektov;
 • plynulé ovládanie anglického jazyka v písomnej aj ústnej podobe;
 • vedomosti o verejnej politike v rámci jednej z nasledujúcich oblastí: zamestnanosť a sociálne záležitosti, migrácia a vnútorné záležitosti, vzdelávanie či kultúra.

 

Máte záujem?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto pozícii, potom kontaktujte manažérku spoločnosti Vanessu Ludden na emailovej adrese vanl@ramboll.com.

Termín uzávierky: 20. máj 2018.

Ďalšie informácie nájdete TU. 

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracovali Miroslav Hajnoš a Michaela Kováčová.

O mib

Odporúčame pozrieť

sulik

SaS: Udalosti spred päťdesiatich rokov sú nezabudnuteľné

Vyhlásenie SaS k 50. výročiu okupácie Československa  vojskami Varšavskej zmluvy Pred päťdesiatimi rokmi vojská Varšavskej zmluvy …