Photo: Samsung

To, čo robíme dnes, nám umožní meniť budúcnosť!

Pred pár rokmi sme si nedokázali predstaviť budúcnosť smartfónov. Pred desiatimi rokmi prišiel na trh prvý inteligentný prístroj Samsung Galaxy. A odvtedy sa začali diať prevratné veci.

V päťdesiatych rokoch minulého storočia odpovedala Doris Dayová na otázku, čo prinesie budúcnosť, piesňou s jednoduchým textom: „Que será, será, či už to bude akokoľvek, bude to tak, ako to bude.“ Optimistický fatalizmus inšpiroval mladú  generáciu, aby si nerobila starosti a dala šancu všetkému, čo prinesie budúcnosť. A samozrejme, pritom zdravo riskovala. Dnes, keď svet vstupuje do novej technologickej éry, Samsung prichádza s avízom, s ktorým nám umožní vytvárať vlastnú budúcnosť. Naozaj?

Desať rokov smartfónu

Spoločnosť spúšťa kampaň na podporu značky, a to v roku, v ktorom oslávi nielen 10 rokov vzniku smartfónu, ale vytvára základy pre ďalšie desaťročie inovatívnych noviniek, ktoré určite prekvapia.

Viac..  Nový Renault Megane Grandtour je pripravený na budúcnosť

Samsung siaha po métach

K optimistickému textu na tému budúcnosti pripája smelé tvrdenie: „To, čo dnes robíme, nám umožní meniť budúcnosť.“ Prostredníctvom videa, v ktorom sa predstavujú prelomové technológie, umelá inteligencia a radikálne nové displeje, nás zavedie do sveta zariadení 5G a skladacích displejov, ktoré Samsung uvedie na trh v priebehu roka. Mnohé z nich pomôžu aj výrobcom automobilov posunúť kvalitu na vyššiu technologickú úroveň.

https://drive.google.com/open?id=1GpyXPY-fgXB2H0NIi27M1niTO1_YmNrl.

O Juraj Turis

Avatar

Odporúčame pozrieť

Moderné technológie prakticky denne posúvajú hranice možností

Stávajú sa súčasťou života 21. storočia a sú alfou a omegou rozvoja všetkých oblastí ekonomiky. Inteligentné …