polícia SR
PHOTO: Ilustračné, Polícia SR. ZDROJ: FB Polícia Slovenskej republiky.

Podľa informácií TV JOJ skončilo 11 policajtov po naháňačke v karanténe

BRODSKÉ / Podľa informácií TV JOJ skončilo v karanténe 11 policajných príslušníkov po tom, ako zadržali muža, ktorý sa snažil prekročiť slovensko-maďarskú hranicu. Správu ako prvý priniesol spravodajský portál TV JOJ – noviny.sk.

Vodič sa po zastavení hliadkou začal správať neprimerane a pokračoval v jazde na Slovensko. Maďara sa pokúsila zastaviť aj hliadka Colnej správy, ale ani na ich výzvy nereagoval. Policajti začali vodiča prenasledovať. Ignoroval aj policajné zvukové svetelné znamenia.

Keď sa im ho podarilo zablokovať, správal sa vulgárne a agresívne, tak museli policajti voči nemu použiť donucovanie prostriedky. Skončil v cele policajného zaistenia. Podľa informácií TV JOJ z prostredia polície však u muža potvrdili koronavírus. Následkom toho tak skončilo 11 policajtov, vrátane vyšetrovateľa, hliadky a policajného technika v karanténe. Informáciu polícia zatiaľ oficiálne nepotvrdila.

Viac..  Prvý nakazený koronavírusom nebol z Wu-chanu, úrady sa epidémiu snažili tajiť

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

Nicholsonova

Lucia Ďuriš Nicholsonová víta rýchlu reakciu na jej výzvu vytvorenia jednotnej celoeurópskej aplikácie na boj s koronavírusom

Europoslanci za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Lucia Ďuriš Nicholsonová a Eugen Jurzyca vyzvali minulý …