koronavirus
Ilustračné PHOTO: © European Union.

Systém eKarantény sa rozširuje o ďalšie zariadenia, podporu schválil aj Apple

BRATISLAVA / Za uplynulých 24 hodín v našej krajine nepribudol žiaden nový prípad, dokopy tak je na Slovensku 1 520 potvrdených prípadov koronavírusu SARS-CoV-2. Naša krajina nehlási žiadne ďalšie úmrtie, nákaze teda dokopy podľahlo 28 ľudí. Ako informuje Národné centrum zdravotníckych informácií, hospitalizovaných je aktuálne 59 pacientov. Počet vyliečených stúpol o 6, ich celkový počet je aktuálne 1 338.

Celkový počet pozitívne testovaných na vírus SARS-CoV-2 je v našej krajine 1 520Na Slovensku evidujeme celkovo 28 obetíPočet vyliečených pacientov stúpol o 6 na 1 338. Na Slovensku bolo vo štvrtok vykonaných 1 848 testov.

Podľa Národného centra zdravotníckych informácií je aktuálne hospitalizovaných 59 pacientov, u 6 pacientov sa Covid-19 potvrdil. Na Jednotke intenzívnej starostlivosti sa nachádza jeden pacient, na umelej pľúcnej ventilácii sa aktuálne nenachádza žiaden pacient.​ Piati pacienti sa nachádzajú na infektológii.

Viac..  KLUB 500: Vláda by mala prijať novú filozofiu boja proti covidu-19

Systém eKarantény sa rozšíri o ďalšie zariadenia, podporu schválila už aj spoločnosť Apple. Informoval o tom predseda vlády Igor Matovič na svojom profile na sociálnej sieti.

Viac informácií sa dozviete na spravodajskom portáli www.noviny.sk

O dac

Avatar

Odporúčame pozrieť

figel

Ján Figeľ poslal vláde list kvôli zákazu verejných bohoslužieb. Obrátil sa aj na Európsky súd pre ľudské práva. Prečítajte si celé znenie

Vážený pán premiér, vážení členovia vlády SR, obraciam sa na Vás s odvahou a s …