Chcete pracovať ako európsky konzultant v oblasti verejných záležitostí? Spoločnosť Afore Consulting vám ponúka možnosť pracovať v medzinárodnom tíme v Bruseli

Spoločnosť Afore Consulting prijíma mladých spolupracovníkov, aby sa pripojili k tímu európskych konzultantov v oblasti verejných záležitostí. Budete súčasťou špičkového nezávislého európskeho poradenstva v oblasti verejných záležitostí zameraných na finančné služby, reguláciu a politiku. Spoločnosť rozvíja tiež udržateľné financie, finančné a digitálne odvetvia.

Vašou prácou bude:

-monitorovanie a zhromažďovanie spravodajských informácií o prioritných otázkach;
-brífing klientov a príprava informácií;
-účasť na konferenciách, podujatiach a písanie správ;
-príprava správ a analýz o problémoch finančných služieb;
-organizovanie rôznych podujatí;
-stretnutia klientov a konferenčné hovory.

Výhody

Vynikajúce vzdelávacie prostredie, kde môžete získať praktické skúsenosti so službami klienta, vývojom politík a budovaním sietí;
Intelektuálne náročné a dynamické prostredie spolu s naším tímom vysokokvalifikovaných konzultantov. Príležitosť dozvedieť sa viac o tom, ako pracujeme ako poradenská spoločnosť, ako aj o získať zručnosti. Zmluvu na plný úväzok na šesť mesiacov podľa belgického práva. Pokiaľ by to bola obojstranne výhodná skúsenosť, radi by sme zmluvu predĺžili.

Viac..  Miriam Lexmann ponúka stáž v Bruseli

Aký by mal byť váš profil?

Musíte mať magisterský titul v relevantnej oblasti, ako je politika, právo, ekonómia alebo európske štúdie. Máte záujem zdokonaliť svoje zručnosti ako európskeho konzultanta pre verejné záležitosti. Musíte mať vynikajúcu angličtinu, byť organizovaný a pohodlne pracovať ako súčasť multikultúrneho tímu. Najlepšie bude ak máte skúsenosti s prácou v Bruseli, či už ako stážista v jednej z európskych inštitúcií alebo v inej poradenskej či obchodnej asociácii.

Žiadosti posielajte pomocou e-mail, ako prílohu priložte krátky motivačný list o vás a samozrejme životopis na adresu recruitment@aforeconsulting.eu. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorých pozveme na pohovor. Žiadosti posielajte do 26. júna 2020.

O Marco Németh

Marco Németh
EN pre mladých zostavuje náš najmladší spolupracovník Marco Németh. Je študentom gymnázia. Každý týždeň vám prinesie zaujímavé postrehy , aktuálne témy , informácie o práci v inštitúciách EU i novinky zo sveta.