krizovy stab
Krízový štáb zdroj: FB Robert Mistrík

Včera skončil krízový štáb, Mistrík však dodal, že nás čakajú neľahké časy

Permanentný krízový štáb včerajším dňom skončil. Po uplynutí núdzového stavu sa ruší aj krízový štáb, ktorý zasadal, aby riešil situáciu ohľadom pandémie koronavírusu na Slovensku.

“Urobili sme maximum, dali sme do toho čo bolo v našich silách, no necítime sa majstri sveta, pokorní ľudia vedia, že veci sa vždy dajú robiť lepšie. Zožali sme pochvalu, aj kritiku, ale robili sme to so srdcom a jedno nám nik nezoberie, pomohli sme ochrániť krajinu pred vírusom.” napísal na svoj Facebook člen krízového štábu Robert Mistrík.

Krízový štáb bol zriadený 23. marca aby koordinoval postup v rámci opatrení s novým koronavírusom.

Robert Mistrík sa ďalej poďakoval členom krízového štábu. “Veľká vďaka celému tímu, kde som mimochodom pred tromi mesiacmi až na jedného človeka nielenže nikoho nepoznal, ale nikdy predtým ani nestretol. Na konci sme boli zohratý, zomknutý, jednoliaty a zocelený tím, lekári, manažéri, vojaci, policajti, požiarnici, poslanci, úradníci, vedci a zopár ďalších profesií.”

Na koniec dodal: “Čakajú nás neľahké časy a my sa teraz rozchádzame pomáhať Slovensku už samostatne. No my nikam neodchádzame.”

HNUSOBU SME ZASTAVILI

Dnešným dňom sme zavŕšili prácu v Permanentnom krízovom štábe. Urobili sme maximum, dali sme do…

Uverejnil používateľ Robert Mistrík Piatok 12. júna 2020

 

Viac..  Komisia podpísala druhú zmluvu, aby zaistila prístup k potenciálnej vakcíne

O Marco Németh

Marco Németh
EN pre mladých zostavuje náš najmladší spolupracovník Marco Németh. Je študentom gymnázia. Každý týždeň vám prinesie zaujímavé postrehy , aktuálne témy , informácie o práci v inštitúciách EU i novinky zo sveta.

Odporúčame pozrieť

film, kino

Slovenské kiná dostanú státisíce eur z ministerstva. Peniaze nemajú ísť len na podporu v čase koronakrízy

Ministerstvo kultúry vyčlenilo z mimoriadnej 11 miliónovej pomoci pre nezávislú kultúru 700-tisíc eur, ktoré dostane   Audiovizuálny fond(AVF) …