Miriam Lexmann ponúka stáž v Bruseli

Brusel/ Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom krátko pred jej absolvovaním (v poslednom ročníku štúdia)? Ovládate cudzí jazyk a chcete prispieť k pozitívnemu rozvoju spoločnosti? Záleží Vám na budúcnosti Slovenska a Európy?
 
Tak sa prihláste na platenú stáž v mojej poslaneckej kancelárii v Bruseli a staňte sa od septembra alebo októbra členom nášho tímu! Možno to budete práve Vy, kto strávi niekoľko týždňov v centre diania Európskeho parlamentu!
AKO NA TO?
  •  Vyplňte online žiadosť tu: https://lexmann.eu/ziadost-o-staz/
  •  Stihnite to do piatku 31. júla 2020!
  •  Ak Vás hodnotiaca komisia vyberie medzi 5 najlepších, rada Vás pozvem na osobný pohovor, z ktorého vzíde náš prvý stážista.
Teším sa na stretnutie s novým členom nášho tímu v Bruseli!

POĎTE NA STÁŽ DO BRUSELU
???? Zdieľajte, alebo sa sami prihláste!

Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom…

Uverejnil používateľ Miriam M. Lexmann Štvrtok 16. júla 2020

Viac..  Miriam Lexmann: Celá generácia mladých ľudí vypadla zo športovísk kvôli kovidu, musíme ich prinavrátiť k športu

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

Zdravotná únia: Silnejší mandát pre európsku liekovú agentúru

Poslanci vo štvrtok posilnili právomoci Európskej agentúry pre lieky. EÚ by tak mala lepšie zvládať …