Miriam Lexmann ponúka stáž v Bruseli

Brusel/ Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom krátko pred jej absolvovaním (v poslednom ročníku štúdia)? Ovládate cudzí jazyk a chcete prispieť k pozitívnemu rozvoju spoločnosti? Záleží Vám na budúcnosti Slovenska a Európy?
 
Tak sa prihláste na platenú stáž v mojej poslaneckej kancelárii v Bruseli a staňte sa od septembra alebo októbra členom nášho tímu! Možno to budete práve Vy, kto strávi niekoľko týždňov v centre diania Európskeho parlamentu!
AKO NA TO?
  •  Vyplňte online žiadosť tu: https://lexmann.eu/ziadost-o-staz/
  •  Stihnite to do piatku 31. júla 2020!
  •  Ak Vás hodnotiaca komisia vyberie medzi 5 najlepších, rada Vás pozvem na osobný pohovor, z ktorého vzíde náš prvý stážista.
Teším sa na stretnutie s novým členom nášho tímu v Bruseli!

POĎTE NA STÁŽ DO BRUSELU
🇪🇺🇸🇰 Zdieľajte, alebo sa sami prihláste!

Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom…

Uverejnil používateľ Miriam M. Lexmann Štvrtok 16. júla 2020

Viac..  Miriam Lexmann: Tlaky proti postu vyslanca pre náboženskú slobodu

O Marco Németh

Marco Németh
EN pre mladých zostavuje náš najmladší spolupracovník Marco Németh. Je študentom gymnázia. Každý týždeň vám prinesie zaujímavé postrehy , aktuálne témy , informácie o práci v inštitúciách EU i novinky zo sveta.

Odporúčame pozrieť

Lexmann

Miriam Lexmann o Bielorusku: Naďalej trváme na zopakovaní volieb podľa demokratických štandardov

MEDZITÝM NIE TAK ĎALEKO OD NÁS Kým my (nielen) na Slovensku bojujeme s pandémiou a …