Miriam Lexmann ponúka stáž v Bruseli

Brusel/ Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom krátko pred jej absolvovaním (v poslednom ročníku štúdia)? Ovládate cudzí jazyk a chcete prispieť k pozitívnemu rozvoju spoločnosti? Záleží Vám na budúcnosti Slovenska a Európy?
 
Tak sa prihláste na platenú stáž v mojej poslaneckej kancelárii v Bruseli a staňte sa od septembra alebo októbra členom nášho tímu! Možno to budete práve Vy, kto strávi niekoľko týždňov v centre diania Európskeho parlamentu!
AKO NA TO?
  •  Vyplňte online žiadosť tu: https://lexmann.eu/ziadost-o-staz/
  •  Stihnite to do piatku 31. júla 2020!
  •  Ak Vás hodnotiaca komisia vyberie medzi 5 najlepších, rada Vás pozvem na osobný pohovor, z ktorého vzíde náš prvý stážista.
Teším sa na stretnutie s novým členom nášho tímu v Bruseli!

POĎTE NA STÁŽ DO BRUSELU
???? Zdieľajte, alebo sa sami prihláste!

Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom…

Uverejnil používateľ Miriam M. Lexmann Štvrtok 16. júla 2020

Viac..  Europoslankyňa Miriam Lexmann: Očkovací preukaz by mal platiť 3 mesiace

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

lexmann

Slovenskú študentku prijali na prestížny Oxford, musí zaplatiť 47 tisíc eur. Bohužiaľ, je to dôsledok brexitu, hovorí europoslankyňa Lexmann

NÁVOJOVCE / Univerzita v Oxforde patrí medzi najlepšie univerzity nielen vo Veľkej Británii, ale na celom …