vojak
Ilustračné PHOTO: © European Union-EP.

Dráma na Ukrajine! Muž s granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície, následne ušiel

Ukrajina/ Muž ozbrojený granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície a následne policajným autom ušiel. Vo štvrtok o tom informovali ukrajinské úrady.

Obvinený muž v meste Poltava pred súdom začal policajtov ohrozovať granátom, pričom vzal jedného z policajtov ako rukojemníka. Po chvíli však rukojemníka vymenil za šéfa regionálnej kriminálnej polície. Polícia mu na jeho žiadosť dodala auto, v ktorom následne ušiel. Tento únos v krajine spustil veľkú policajnú operáciu.

Prípad únosu sa v krajine objavil už dvakrát za posledné 2 dni. 21. júla ozbrojený muž v meste Luck zajal 13 cestujúcich v autobuse, ktorých držal viac ako 12 hodín. Následne sa vzdal polícii. Všetky zúčastnené osoby rukojemníckej drámy vyviazli bez akéhokoĺvek zranenia

Viac..  M. Klus: Extrémisti na Slovensku aj v čase pandémie rozsievajú nenávisť a polarizujú spoločnosť

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

Sefcovic

Únia podpísala s Ukrajinou memorandum o surovinách, Šefčovič tento krok víta

Európska únia a Ukrajina sa dohodli na spolupráci týkajúcej sa surovín. Ako uvádza oficiálna webstránka …