vojak
Ilustračné PHOTO: © European Union-EP.

Dráma na Ukrajine! Muž s granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície, následne ušiel

Ukrajina/ Muž ozbrojený granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície a následne policajným autom ušiel. Vo štvrtok o tom informovali ukrajinské úrady.

Obvinený muž v meste Poltava pred súdom začal policajtov ohrozovať granátom, pričom vzal jedného z policajtov ako rukojemníka. Po chvíli však rukojemníka vymenil za šéfa regionálnej kriminálnej polície. Polícia mu na jeho žiadosť dodala auto, v ktorom následne ušiel. Tento únos v krajine spustil veľkú policajnú operáciu.

Prípad únosu sa v krajine objavil už dvakrát za posledné 2 dni. 21. júla ozbrojený muž v meste Luck zajal 13 cestujúcich v autobuse, ktorých držal viac ako 12 hodín. Následne sa vzdal polícii. Všetky zúčastnené osoby rukojemníckej drámy vyviazli bez akéhokoĺvek zranenia

Viac..  Británia začína očkovanie vakcínou od spoločnosti AstraZeneca a Oxfordskej univerzity

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

plynovod

Na Ukrajine vybuchol plynovod, dodávky plynu na Slovensko však podľa R. Sulíka zatiaľ nie sú ohrozené

Na tranzitnom plynovode, prepravujúcom ruský plyn cez územie Ukrajiny na Slovensko, došlo v podvečerných hodinách k výbuchu. …