vojak
Ilustračné PHOTO: © European Union-EP.

Dráma na Ukrajine! Muž s granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície, následne ušiel

Ukrajina/ Muž ozbrojený granátom uniesol šéfa ukrajinskej polície a následne policajným autom ušiel. Vo štvrtok o tom informovali ukrajinské úrady.

Obvinený muž v meste Poltava pred súdom začal policajtov ohrozovať granátom, pričom vzal jedného z policajtov ako rukojemníka. Po chvíli však rukojemníka vymenil za šéfa regionálnej kriminálnej polície. Polícia mu na jeho žiadosť dodala auto, v ktorom následne ušiel. Tento únos v krajine spustil veľkú policajnú operáciu.

Prípad únosu sa v krajine objavil už dvakrát za posledné 2 dni. 21. júla ozbrojený muž v meste Luck zajal 13 cestujúcich v autobuse, ktorých držal viac ako 12 hodín. Následne sa vzdal polícii. Všetky zúčastnené osoby rukojemníckej drámy vyviazli bez akéhokoĺvek zranenia

Viac..  Veľká noc podľa Blatného rozhodne o otváraní škôl a uvoľňovaní opatrení

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

I. Korčok: Je naším záujmom, aby Ukrajina prosperovala, keď sa darí susedovi, darí sa aj nám

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok vystúpil v pondelok 12. apríla na …