EN pre mladých: Zúčastni sa debaty, kde TY môžeš klásť otázky politikom! Pošli nám video, v ktorom prezradíš, v čom vidíš význam EÚ

Ak sa zaujímaš o politické dianie na Slovensku alebo aj v celej Európskej únii a máš medzi 18-28 rokov, máš šancu zúčastniť sa online debaty, kde TY budeš môcť klásť otázky politikom!

AKO SA DÁ ZAPOJIŤ: 

1. Natoč krátke video, v ktorom nám porozprávaš, v čom ty osobne vidíš význam EÚ. Ak nemáš chuť robiť video, stačí nám len napísať tvoj názor, ale preferujeme videá.

2. Video, prípadne tvoj názor, nám pošli na emailovú adresu: marco@europskenoviny.sk Do predmetu napíš: Chcem sa zúčastniť online debaty s politikmi!

Zapojiť sa môžete do 25.9. 2020!

Naša redakcia vyberie najzaujímavejšie videá, ktoré následne zverejníme na našej stránke ( WEBOVÁ STRÁNKA,FACEBOOK, INSTAGRAM)

Viac..  Mazda 6 Wagon s atmosférou, v limitovanej edícii a vo vrcholnej forme

Mladých ľudí, ktorí budú mať možnosť zapojiť sa do debaty, budeme kontaktovať emailom!

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

lexmann

M. Lexmann: Rozbuška pod budúcnosťou Slovenska. Mladí tu nevidia perspektívu

Nedostatok práce, deficity v sociálnom systéme, demokracii a politickej kultúre, nefunkčné štátne verejné inštitúcie či nízka životná …