terorizmus
Ilustračné PHOTO: © European Union-EP.

Čo robiť v prípade teroristického útoku? POZRITE SI, čo radí polícia

V pondelok vo večerných hodinách sa vo Viedni odohral krvavý teroristický útok, preto Polícia SR radí občanom, ako sa majú v podobnej situácii zachovať, informovala o tom na Facebooku.

Slovenská polícia odporúča v prípade teroristického útoku kdekoľvek vo svete, utiecť na bezpečné miesto a hlavne nesnažiť sa s teroristami vyjednávať. Dodáva, že sa odporúča skryť sa v prípade, ak by bol útek nebezpečnejší. Je dôležité tiež vypnúť si na mobile zvuky aj vibrovanie.

http://bit.ly/EN_NEWSLETTER_PRIHLASENIE

„Zavolaj políciu v momente, keď to bude bezpečné. Zisti si miestne číslo pred cestou alebo volaj 112 kdekoľvek v Európskej únii alebo 158 na Slovensku,“ píše polícia.

TERORISTICKÝ ÚTOK VO VIEDNI: TRI ZÁSADY SPRÁVNEHO KONANIA NA OCHRANU SVOJHO ŽIVOTA

Často ľudia riešia otázku, či by…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 3. novembra 2020

 

Viac..  Vďaka röntgenu českí policajti odhalili v tureckom kamióne takmer 50 migrantov. Väčšina z nich by mala pochádzať zo Sýrie

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

teroristicke utoky

M. Klus: Teroristický útok vo Viedni nám otvoril oči. V EÚ musíme spoločne čeliť aj hrozbám

„Na Slovensku sme dlho žili v domnení, že medzinárodný terorizmus je od nás ďaleko a …