nicholsonova
Lucia Ďuriš Nicholsonová, europoslankyňa /SaS, ECR/. PHOTO: European Union.

Ďuriš Nicholsonová: Biden poslal Trumpa na smetisko dejín. Tam patrí

“Takto funguje fact-checking na sociálnej sieti Twitter. A teda u Trumpa je to veľmi častý jav 🙃 Facebook by si mohol vziať príklad. Biden poslal Trumpa na smetisko dejín. Tam patrí. Popierač vedy, dezinformátor a rasista. Make America great again sa nekonalo. Bol to bezpochyby jeden z najhorších prezidentov USA. Je to určite dobrá správa pre američanov ale aj svet 🇪🇺🇺🇸“, napísala europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová na sociálnej sieti a uverejnila aj blokované, dezinformačné statusy Donalda Trumpa.


Prezidenta si Američania volili 3. novembra. O stoličku hlavy štátu sa uchádzali dvaja kandidáti – Donald Trump a Joe Biden. Súboj demokrata Joea Bidena a republikánskeho obhajca úradu Donalda Trumpa bol nečakane tesný. Kľúčovým bol štát Pensylvánia, kde napokon zvíťazil Joe Biden a stal sa tak stal novým prezidentom Spojených štátov. Podrobnosti v ONLINE REPORTÁŽI TU.

Viac..  Michal Šimečka: Američania ubránili svoju demokraciu a nám dali nádej na nový začiatok

 

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

I. Korčok: Budúcnosť transatlantickej spolupráce leží na oboch brehoch oceánu

Transatlantická spolupráca, jej politická, ekonomická, ako aj bezpečnostná dimenzia tematicky dominovali spoločnej videokonferencii ministra zahraničných …