bilcik
Vladimír Bilčík, europoslanec /SPOLU, EPP/. PHOTO: redakcia/red.

Vladimír Bilčík: Toto sú štyri najčastejšie otázky o očkovaní

4 NAJČASTEJŠIE OTÁZKY O OČKOVANÍ PROTI KORONAVÍRUSU
Mnohí chcete vedieť základné informácie o očkovaní proti koronavírusu. Zaujíma vás bezpečnosť vakcíny, kto sa neočkuje aj praktické otázky kde a kedy sa môžete zaočkovať. Je správne sa pýtať a dôležité je poskytovať odpovede.
Preto sme na základe pondelkovej on-line diskusie, ktorú sme pripravili v SPOLU – občianska demokracia s tromi slovenskými vedcami vytvorili krátky manuál o očkovaní. Zároveň pripravujeme stránku, kde budú podrobnejšie informácie aj možnosť klásť ďalšie otázky. Na stránke usilovne pracujeme a zajtra by sme vám ju radi sprístupnili.
Štát začína s oficiálnou kampaňou v januári. Konšpirátori a šíritelia hoaxov ale nezaháľajú a svoje “kampane” spustili už dávno.
Preto je dôležité čím skôr poskytnúť verejnosti relevantné a odborné informácie, pretože poznanie je nalepšiou prevenciou pred dezinformáciami a hoaxami.
Pomáhajme si, aby sme to zvládli.

Viac..  Eugen Jurzyca: Buď otvoríme časť ekonomiky pre zaočkovaných, alebo necháme zatvorené všetko a budeme čakať, kým sa zaočkuje väčšina

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

Slovensko bude podporovať adekvátne prijímanie cielených reštriktívnych opatrení EÚ

Slovenská republika bude podporovať adekvátne prijímanie cielených reštriktívnych opatrení – sankcií Európskej únie (EÚ) ako …