stefanec
Ivan Štefanec, europoslanec /KDH, EPP/. PHOTO: EPP-Press-Photo

Ivan Štefanec: Európska únia potrebuje nové pracovné miesta


Europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH), ktorý je aj prezidentom SME Europe, bude dnes od 14:15 diskutovať na online konferencii s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyen, predsedom frakcie Európskej ľudovej strany v Európskom parlamente Manfredom Weberom a ďalšími politickými lídrami o ekonomickej obnove EÚ.
“Kríza nás obrala o státisíce pracovných miest. Popri zvládnutí pandémie je prvoradou úlohou politikov zabezpečiť ich obnovenie. Európska ľudová strana, ako najsilnejšia politická sila v Európskej únii, má aj zodpovednosť pripraviť plán na oživenie našej ekonomiky a vytvorenie udržateľných pracovných miest. V ekonomickej obnove musí hrať kľúčovú úlohu podpora malých podnikateĺov, ktorí tvoria najviac pracovných miest. Otvárame na túto tému diskusiu na najvyššej politickej úrovni a verím, že bude pokračovať aj v jednotlivých členských štátoch a hospodárskych sektoroch,” vyjadril sa Štefanec.
Viac..  L. Ď. Nicholsonová prišla s tvrdou rezolúciou, slovenské rómske osady rieši Európsky parlament

O mam

Avatar

Odporúčame pozrieť

zamestnanie, rodova rovnost

Komisia predkladá akčný plán na podporu sociálneho hospodárstva a tvorbu pracovných miest

Európska komisia predstavila akčný plán, ktorý má pomôcť európskemu sociálnemu hospodárstvu prosperovať, využiť jeho hospodársky …