Foto: FB Martin Klus

Martin Klus doniesol členom vlády rozlúčkový darček. Prišiel čas sa rozlúčiť, dodal.

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Martin Klus dnes na Facebooku uviedol, že v mene ministra Korčoka doniesol na dnešné rokovanie vlády jej členkám a členom rozlúčkový darček z rezortu diplomacie. “Zdá sa totiž, že je v tomto zložení nateraz posledné,” uviedol Klus.

“O to viac si prajem, aby kríza čím skôr prehrmela a aby sme sa v zrekonštruovanej štvorkoalícii  čím skôr vrátili k tomu, na čo sme dostali mandát od občanov – urobiť život na Slovensku lepším,” zdôraznil štátny tajomník.

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok včera na sociálnej sieti nepriamo naznačil, že je pripravený skončiť vo svojej funkcii. „V tomto parku ‚Cerquaintaire‘ som behával počas mojich bruselských čias a vzhľadom na vládnu krízu to vyzerá tak, že doma som dobehal. Som na to pripravený,“ napísal minister.

Viac..  Ivan Štefanec: Za Európsky parlament sme rokovali s predstaviteľmi OSN v New Yorku

PRIŠIEL ČAS SA ROZLÚČIŤ 👋🏻 ÚPRIMNE SI PRAJEM, ŽE IBA NA KRÁTKU CHVÍĽU 🙏🏻

Pán minister má posledné dni dôležitý pracovný…

Uverejnil používateľ Martin Klus Streda 24. marca 2021

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

nicholsonova

Ďuriš Nicholsonová o Martinovi Klusovi ako novom podpredsedovi SaS: Je to dobrá správa pre liberálnych voličov na Slovensku

Novým podpredsedom vládnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) sa stal Martin Klus, ktorý v súčasnosti pôsobí …