mimoriadnaspráva

MIMORIADNE: Premiér Matovič si vymení post s Eduardom Hegerom

Na úrade vlády sa rokovalo aj dnešný deň, pričom tlačový odbor zvolal na 17:45 vyhlásenie k aktuálnej politickej situácii. “Nebudeme trvať na splnení ani na jednej z týchto podmienok,” povedal Igor Matovič. Premiér Igor Matovič dodal, že si vymení pozíciu s ministrom financií Eduardom Hegerom.

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) je pripravená vrátiť sa do vlády a pokračovať v práci, v ktorej prestala. Brífing strany Sloboda a Solidarita (SaS) k aktuálnej politickej situácii sa uskutoční dnes o 19:30 v Liberálnom dome na Priemyselnej 8 v Bratislave.

Viac..  Von der Leyen chce pomôcť Cypru vyriešiť otázku migrácie

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom gymnázia. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie. Sériou rozhovorov EN pre mladých oslovuje predovšetkým svojich vrstovníkov a prijateľným spôsobom im sprostredkuje aj zložité politické témy.

Odporúčame pozrieť

VIDÍME SA s predsedníčkou EK Ursulou von der Leyen a premiérom Eduardom Hegerom

“Vďaka predpokladaným reformám a investíciám sa Slovensko stane silnejším, odolnejším a lepšie pripraveným na budúcnosť,” pripomína …