studenti
Ilustračné PHOTO: © European Union- EP.

Úrad vlády SR štartuje  súťaž Ako pomohli eurofondy môjmu mestu 2021

Pri príležitosti Dňa Európy vyhlasuje Úrad vlády Slovenskej republiky už po deviaty raz tradičnú súťaž s názvom Ako pomohli eurofondy môjmu mestu 2021.

Súťaž sa začína 9. mája 2021 a jej uzávierka je 17. novembra. Je určená študentom stredných a vysokých škôl Slovenskej republiky a svojím obsahom je zameraná na už uskutočnenú pomoc z prostriedkov Európskej únie. Úlohou autorov  bude  audiovizuálne spracovať finančnú pomoc zo štrukturálnych fondov Európskej únie v regiónoch.

Pre víťazov sú pripravené atraktívne ceny
1.miesto: Xiaomi Amazfit 2 Black
2.miesto: A-DATA HD720 2,5″ externý HDD 1TB
3.miesto: Xiaomi Mi Band 2 Black

Cieľom súťaže je aj podporiť tvorivosť a originalitu mladých ľudí, vytvoriť pre nich možnosť na prezentáciu svojich schopností, talentu, ale aj mesta či regiónu, z ktorého pochádzajú, kde bývajú alebo študujú.

Viac..  Konferencia o budúcnosti Európy: občania v centre pozornosti

Všetky potrebné informácie, Štatút súťaže a prihlasovací formulár sú dostupné na webovom sídle https://www.partnerskadohoda.gov.sk/urad-vlady-sr-startuje-sutaz-ako-pomohli-eurofondy-mojmu-mestu-2021/

O mam

Avatar

Odporúčame pozrieť

kyberneticke utoky

Štátne inštitúcie, VÚC a mestá môžu naďalej využiť eurofondy na zvýšenie kybernetickej bezpečnosti

Dopytovo-orientovaná výzva „Rozvoj governance a úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti v podsektore VS“ z Operačného …