Vidíme sa - hostia Ivan Korčok a Peter Kmec. PHOTO: screenshot youtube Zastúpenie EK na Slovensku

Špeciálne VIDÍME SA s Ivanom Korčokom a Petrom Kmecom

“Ak budeme obchádzať najbližších 5 rokov komplikované témy, je len otázka času, kedy sa nám to vypomstí,” pripomína Ivan Korčok, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

“Naša úloha na národnej úrovni je, aby sme európsku debatu preniesli na Slovensko,” dopĺňa Peter Kmec, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, podpredseda Výboru NR SR pre európske záležitosti.

Zaujíma vás, ako vníma diskusiu o budúcnosti Európy slovenská vláda a slovenský parlament, aké sú hlavné témy diskusie o budúcej podobe Únie pre občanov Slovenska a či sa do tejto iniciatívy aktívne zapoja aj slovenské politické strany? Pozrite si dnešné špeciálne vydanie relácie Vidíme sa, kam si šéf Zastúpenia EK na Slovensku, Ladislav Miko, pozval dvoch významných hostí, s ktorými sa rozprával o diskusii o budúcnosti Európskej únie.

Nové diely Vidíme sa vychádzajú každý pondelok na YouTubeFacebooku Zastúpenia Európskej komisie. Jednotlivé epizódy si môžete vypočuť aj v audio verzii, ako podcast na Spotify. Ladislav Miko v nich so svojimi hosťami pravidelne diskutuje o ich osobných názoroch na Európsku úniu, ale aj na aktuálne dianie na Slovensku a v celej EÚ.

Viac..  Eugen Jurzyca: Lukašenkov režim sa za rok od volieb k lepšiemu nezmenil. Nemám teda dôvod meniť môj postoj k sankciám

O mam

Avatar

Odporúčame pozrieť

Najnovší diel VIDÍME SA s pediatričkou Elenou Prokopovou

“Opakovane hovoríme, že priebeh ochorenia u detí je často krát mierny, ale u detí sú …