bilcik
Vladimír Bilčík, europoslanec /SPOLU, EPP/. PHOTO: European Union 2021.

Europoslanec Vladimír Bilčík: Zastrašovanie poslancov musí polícia okamžite zastaviť


Blaha, Mazurek a ďalší chuligáni už odhodili posledné zábrany a na Facebooku zverejnili mená poslankýň a poslancov s obvinením z vlastizrady.

Aby ste mali všetky fakty – obviniť verejne niekoho zo závažného trestného činu vlastizrady nie je len hocijaká politická rétorika. Je to trestný čin a vyzerá to, že Mazurek a jemu podobní môžu začať šetriť na ďalšiu pokutu.
Statusy Blahu či Mazureka jasne podhadzujú demokraticky zvolených zástupcov ľudí internetovému davu a nepriamo vyzývajú na násilie. Blahovi už stačí len čakať, že nejaký fanatik vezme veci do svojich rúk. Zákerné je to najmä v tom, že fašisti a smeráci zostanú ako vždy v pohodlí svojich limuzín a ľahko si umyjú ruky, ich špinavé zámery za nich vykoná nejaký fanatik. Už sa tak aj deje, po internete kolujú adresy poslancov a tí sú šikanovaní v miestach, kde žijú. Šikane sú tak vystavovaní nielen oni, ale aj ich deti a blízki.

Viac..  Peter Pollák: V Európe, ale aj na Slovensku, narastá počet mladých ľudí, ktorí majú extrémistické názory

Po zdravotníkoch sa proruské dezinformačné médiá na Slovensku zamerali na volených zástupcov ľudí. Musíme to rázne zastaviť. Ľudia, ktorí lepia plagáty o vlastizrade, páchajú trestné činy a polícia musí konať. Nenechajme sa však pomýliť, kápovia týchto aktivít sedia v parlamente, sú nimi poslanci fašistov a Smeru. A capo di tuti capi týchto aktivít sedí v Moskve.

Držím všetkým šikanovaným poslankyniam a poslancom palce a ich rodinám želám najmä čo najrýchlejšie zarúky ich bezpečia, na ktoré majú plné právo. Nenecháme sa zastrašovať vo vlastnej krajine.

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

bilcik

Vladimír Bilčík: Rozšírenie EÚ musí byť politickou prioritou, aj keď situácia na západnom Balkáne nie je jednoduchá

Chcete byť v obraze? Prihláste sa na bezplatný odber spravodajstva z EÚ 👉 PRIHLÁSENIE. Poslanci …