Monika Beňová, europoslankyňa (Smer-SD/S&D). Photo: Facebook/MB

Monika Beňová: Som úplne zásadne proti akýmkoľvek čo len náznakom o spolupráci s Uhríkom

Europoslankyňa za SMER-SD Monika Beňová v stredu uverejnila na Facebooku status, v ktorom uvádza, že je “úplne zásadne proti akýmkoľvek čo len NÁZNAKOM o spolupráci či o nevýlučení spolupráce s M. Uhríkom a so “stranou” Republika.” Pričom uviedla, že je to pre ňu osobne No go a verí, že aj pre Smer SD a jeho členov. “Ak nie, ja zo strany odídem,” dodala.

Europoslankyňa sa v statuse ďalej vyjadrila aj k vojne, ktorá prebieha na Ukrajine. “Rovnako tak som jednoznačne na strane Ukrajiny. Nie je to konflikt USA a RF. Je to útok na Ukrajinu zo strany Putina a jeho blizkych spolupracovníkov.”

Viac..  EÚ vyčlenila 25 miliónov eur na humanitárnu pomoc pre Palestínčanov

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom osemročného gymnázia a Milestone Institute v Budapešti. Marco je autorom knihy Európa v Kocke, ktorá zjednodušene vysvetľuje fungovanie Únie, a zachytáva náš život v nej. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie.

Odporúčame pozrieť

pollak

Peter Pollák verí, že Smer-SD vylúčia z frakcie Európskych socialistov a demokratov

Europoslanec Peter Pollák (OĽaNO) verí, že členovia európskej sociálnej demokracie nakoniec dospejú k spravodlivému rozhodnutiu …