Monika Beňová, europoslankyňa (Smer-SD/S&D). Photo: Facebook/MB

Monika Beňová: Som úplne zásadne proti akýmkoľvek čo len náznakom o spolupráci s Uhríkom


Europoslankyňa za SMER-SD Monika Beňová v stredu uverejnila na Facebooku status, v ktorom uvádza, že je “úplne zásadne proti akýmkoľvek čo len NÁZNAKOM o spolupráci či o nevýlučení spolupráce s M. Uhríkom a so “stranou” Republika.” Pričom uviedla, že je to pre ňu osobne No go a verí, že aj pre Smer SD a jeho členov. “Ak nie, ja zo strany odídem,” dodala.

Europoslankyňa sa v statuse ďalej vyjadrila aj k vojne, ktorá prebieha na Ukrajine. “Rovnako tak som jednoznačne na strane Ukrajiny. Nie je to konflikt USA a RF. Je to útok na Ukrajinu zo strany Putina a jeho blizkych spolupracovníkov.”

Viac..  Uskutočnil sa prvý dialóg EÚ na vysokej úrovni s Tureckom zdôrazňujúci zelenú a digitálnu transformáciu

O Marco Németh

Marco Németh
Naším najmladším kolegom je Marco Németh. Je študentom osemročného gymnázia a Milestone Institute v Budapešti. Marco je autorom knihy Európa v Kocke, ktorá zjednodušene vysvetľuje fungovanie Únie, a zachytáva náš život v nej. Vo svojich článkoch prináša informácie o najaktuálnejších udalostiach z domova, zo sveta a najmä z Európskej únie.

Odporúčame pozrieť

bilcik

V. Bilčík a 7 europoslancov opätovne vyzvali európskych socialistov na vylúčenie Smeru-SD

Vzhľadom na nové udalosti, ktoré podľa Vladimíra Bilčíka (Spolu/EPP) potvrdzujú otvorenú spoluprácu Smeru-SD s fašistickou …