nicholsonova
Lucia Ďuriš Nicholsonová, europoslankyňa /RE/. PHOTO: redakcia/red.

Lucia Ďuriš Nicholsonová: Užitoční idioti sú stále len menšinou

V posledných rokoch sa stretávam s chronickou frustráciou ľudí. Ľudí, ktorí sú unavení z pocitu, že sú úplne obkľúčení ľudskou hlúposťou, primitívnymi klamstvami a zlobou. Som si ale istá, že to tak nie je.

Stačí otvoriť oči a pozrieť sa okolo seba, mimo ilúzie sociálnych sietí, ktorých algoritmy nás denne zásobujú novým odpadom. Ja okolo seba vidím takmer samých slušných ľudí ponúkajúcich pomocnú ruku – či už teraz počas vojny, alebo mimo nej. Bez ohľadu na to, či ide o Ukrajincov alebo Slovákov, bielych či čiernych.

Áno, viem, že aj pod týmto príspevkom si nájdem pravidelnú dávku hnoja a už som si na to vlastne aj zvykla. Ale som si úplne istá, že ide len o hlasnú menšinu a absolútne to neodráža realitu.

Viac..  Michal Wiezik: Pri rýchlom, konzumnom štýle sme zabudli na to, že výrobok sa dá opraviť. Právo na opravu bude dané

Cením si úsilie všetkých ľudí, ktorí teraz s dobrom v srdci pomáhajú ľuďom utekajúcim pred vojnou. Ste hrdinovia bežných dní. A nenechajte sa znechutiť.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, europoslankyňa /RE/.

O red

Avatar

Odporúčame pozrieť

nicholsonova

Europoslankyňa Ďuriš Nicholsonová žiada prešetriť podozrenia o eurodotácii pre usadlosť spájanú s Borguľom

BRATISLAVA 19. mája (SITA) – Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa obrátila s podnetom na Úrad špeciálnej prokuratúry …